Peak Sport Adventure

Bekijk onze modellen huurski’s

Bij ons alleen grote topmerken en exclusieve ski's

 

Zoals elk jaar vernieuwt Peak Sport Adventure haar huurski’s. Al deze modellen kunnen online via onze website worden geboekt.

 

Online boeken wordt ten zeerste aanbevolen omdat:

  • De uitrusting ruim voor uw aankomst door het personeel wordt voorbereid
  • We op de uitrusting een label aanbrengen met de naam en achternaam van onze gast
  • De levering van de gehuurde uitrusting op deze manier sneller en ordelijker verloopt
  • U bij online huren een korting krijgt wat bij huren in de winkel niet het geval is
  • NIEUW! Voor een snellere service en om de afstanden onderling zo groot mogelijk te houden, treffen degenen die ook voor het skidepot hebben gekozen, de gehuurde uitrusting bij aankomst al in hun kluisje aan.
    Eventueel ruilen en aanpassingen kunnen tijdens uw verblijf op elk gewenst moment gratis worden verricht, hoewel we de minder drukke tijden aanraden.

Bij de categorieën Performance, Intermediate en Basic worden de modellen geleverd zoals ze op de foto worden getoond of vergelijkbaar, maar wel altijd van de gekozen categorie.

Dankzij onze geavanceerde software zijn wij in staat om exact het gewenste model en de gewenste maat te leveren van de onderstaande modellen:

Laser WRT PRO ODERMATT +WRT D20+ WRT12GW

Stöckli Laser AS + Strive 13 bronze

Ontwikkeld samen met Marco Odermatt – winnaar van de algemene Wereldbeker en tweevoudig wereldkampioen – dit ski heeft het DNA van de Laser WRT Pro.

Sterk, snel en nauwkeurig, boordevol technologieën rechtstreeks uit de wedstrijdsport. De zwarte, harde zijkanten zorgen voor directe en snelle krachtoverdracht. De racezool met een hoog grafietgehalte biedt uitzonderlijke glijcapaciteiten, terwijl de geïntegreerde Carbon Power Turn-technologie zorgt voor explosieve versnelling bij het verlaten van de bocht.

Voor wie op zoek is naar maximale kracht en prestaties op de piste.

 

Laser WRT PRO ODERMATT +WRT D20+ WRT12GW

Stöckli Laser WRT PRO ODERMATT +WRT D20+ WRT12GW

Ontwikkeld samen met Marco Odermatt – winnaar van de algemene Wereldbeker en tweevoudig wereldkampioen – dit ski heeft het DNA van de Laser WRT Pro.

Sterk, snel en nauwkeurig, boordevol technologieën rechtstreeks uit de wedstrijdsport. De zwarte, harde zijkanten zorgen voor directe en snelle krachtoverdracht. De racezool met een hoog grafietgehalte biedt uitzonderlijke glijcapaciteiten, terwijl de geïntegreerde Carbon Power Turn-technologie zorgt voor explosieve versnelling bij het verlaten van de bocht.

Voor wie op zoek is naar maximale kracht en prestaties op de piste.

 

Laser MP + SRT Speed +SRT12 MINT

Stöckli Laser MP + SRT Speed +SRT12 MINT

Laser MP: Voor dynamische vrouwen die van prestaties houden.

Goed nieuws voor alle vrouwelijke skiërs! De Laser MP is speciaal ontworpen voor sportieve, ambitieuze vrouwen die precisie en veelzijdigheid op de piste zoeken. “MP” staat voor “Motion Performance” – een perfecte balans tussen controle en wendbaarheid.

Met een taillebreedte van 67 mm is deze damespisteski ideaal voor korte tot middellange bochten. Dankzij de lichte Piste Core Light, versterkte Solid Metal Edge Light-randen en Softflex-technologie is de Laser MP volledig afgestemd op de behoeften van vrouwelijke skiërs – voor soepel glijden, stabiliteit en directe respons bij elke afdaling.

 

Laser GS + SRT Speed +SRT12 black

Stöckli Laser GS + SRT Speed +SRT12 black

Laser GS: vrijheid, snelheid en precisie zonder compromissen.

Geniet van de ruimte op brede, perfect geprepareerde pistes. De Laser GS is ontworpen voor lange, krachtige bochten en biedt een uitzonderlijk soepele glijervaring – zelfs bij topsnelheden. Dankzij de geïntegreerde Piste Race Core met toegevoegd beukenhout, beschikt de ski over extra stabiliteit en betrouwbare controle, ongeacht het tempo.

Deze geavanceerde constructie garandeert constante prestaties op elk niveau. Met de Laser GS ervaar je het gevoel van een echte World Cup-ski: hoge snelheid, maximale precisie en volledige controle bij elke afdaling.

 

Laser SL+SRT Speed+SRT12 Blue/Black

Stöckli Laser SL+SRT Speed+SRT12 Blue/Black

Laser SL: precisie en plezier in elke bocht.

Met de Laser SL wordt elke bocht een moment van puur genot. Deze ski is ontworpen voor korte en snelle bochten en beschikt over een Piste Race Core die, dankzij de toevoeging van beukenhout, zorgt voor superieure stabiliteit en een uitzonderlijk soepele glijervaring.

Perfect voor krappe bochten: de Laser SL combineert wendbaarheid en snelheid, waardoor je de piste met absolute precisie beheerst. Dit model biedt alles wat je nodig hebt om je techniek bij elke afdaling te laten zien.

 

Laser SC+SRT Speed+SRT12 black

Stöckli Laser SC+SRT Speed+SRT12 black

Laser SC: jouw ideale metgezel voor elke afdaling.

De Laser SC is ontworpen voor skiërs die op zoek zijn naar een betrouwbare en veelzijdige ski voor elk type piste. Of je nu houdt van brede, vloeiende bochten of liever de sneeuw trotseert met snelle en precieze kantwisselingen, dit multi-radius model past zich moeiteloos aan jouw stijl aan en maakt van elke dag in de bergen een onvergetelijke ervaring.

 

Laser CX +MCD20+MC11 Black

Stöckli Laser CX +MCD20+MC11 Black

De Laser CX is wendbaar, lichtgewicht en speels. Deze vergevingsgezinde slalomski heeft veel eigenschappen van de Laser SL geërfd, maar vereist minder inspanning om te rijden. Dynamische kantveranderingen zijn net zo moeiteloos als vloeiend gesneden bochten, allemaal dankzij de lichtgewicht constructie en de nieuwe Turtle 2.0-technologie. De keuze is aan jou: een sportieve slalomski met een prestatiegerichte plaat en binding, of een gemakkelijke cruisingski met een comfortabele opstelling. Hoe dan ook, deze ski biedt je van 's ochtends vroeg tot aan de après-ski ongelooflijk veel plezier op de piste.

 

Laser SX+ SRT Speed+ SRT12 Green /Black

Stöckli Laser SX+ SRT Speed+ SRT12 Green /Black

Sta ons toe de veelzijdige Laser SX voor te stellen – de vergevingsgezinde pisteski voor middellange tot lange radiussen. De Turtle 2.0-technologie geeft de ski uitstekende soepelheid en wendbaarheid met de stabiliteit die je gewend bent bij hogere snelheden. Dankzij de lichtgewicht kern en randen blijft hij echter te allen tijde wendbaar en comfortabel om te rijden. Of u nu van sportief rijden met hogere snelheden of van rustig cruisen houdt, de Laser SX is uw trouwe en veelzijdige metgezel, waar u ook zin in heeft

 

Worldcup Rebels E-SL

Head Worldcup Rebels E-SL

Als je van korte radiussen houdt en optimaal van de dag op de piste wilt genieten zonder moe te worden, kies dan voor de Worldcup Rebels e-SL.

Worldcup Rebels E-Race Pro

Head Worldcup Rebels E-Race Pro

Het is ontworpen voor middelgrote radii. Stabiel en responsief. Deze ski heeft de kenmerken van een raceski, maar is gemakkelijker te draaien en minder veeleisend om te rijden.

Worldcup Rebels E-Race

Head Worldcup Rebels E-Race

Ontworpen voor middelgrote radiussen. Met deze veelzijdige ski is elke bocht succesvol, ongeacht de straal. Stabiel en responsief.

Supershape E-Magmun SW + PRD 12 GW

Head Supershape E-Magmun SW + PRD 12 GW

De e-Magnum, de meest veelzijdige ski in de Supershape-categorie, kan korte of lange bochten aan bij alle snelheden met compromisloze kantengrip.

De Supershape e-Magnum onderscheidt zich doordat hij de meest veelzijdige carving-ski is: snelle of langzame bochten, kort of lang, de e-Magnum kan het allemaal aan. Met een taille van 72 mm, een smalle staart en tipvorm ontworpen voor gemakkelijke bochtinitiatie, krijgen skiërs grip op de randen tijdens de bocht.

Supershape E-Speed Sw + Prd 12 Gw

Head Supershape E-Speed Sw + Prd 12 Gw

De Supershape e-Speed, geboren uit de race, biedt skiërs WK-carvingprestaties met een gebruiksvriendelijke constructie, een slank profiel en een optimale balans. De Supershape e-Speed, geboren uit de racewereld, biedt dankzij een nieuwe constructie uitstekende prestaties aan gemiddelde en ervaren skiërs. Met een skicentrum van 68 mm en een tipvorm die is ontworpen voor gemakkelijke bochtinitiatie, is de e-Speed ​​snel van rand tot rand in zowel lange als krappe bochten. Een World Cup Sandwich-lay-up en een laag Titanal werken samen met lichtgewicht maar toch sterk grafeen en Crossforce Carbon, dat materiaal in het midden van de ski vermindert voor een werkelijk geharmoniseerde flexverdeling zonder dat dit ten koste gaat van de prestaties.

Maverick 88 Ti + Str 13 Gw R S

Atomic Maverick 88 Ti + Str 13 Gw R S

Nauwkeurig en ontspannen, de Atomic Maverick 88 TI all-mountain ski biedt de perfecte balans tussen prestaties en speelsheid.

De Atomic Maverick 88 TI, unaniem goedgekeurd door prototypetesters, behaalde topcijfers op alle terreinen en onder alle omstandigheden. Het Flow Profile combineert de perfecte hoeveelheid rocker en camber voor effectief en optimaal randcontact gedurende de hele bocht. De Omatic-constructie is sterk en soepel en combineert alleen de essentiële materialen - hout, glasvezel en Titanal - voor een nauwkeurige en ontspannen all-mountain ski. Hellingen, hellingen, bomen, hobbels, wat je maar wilt: met de Maverick 88 TI wordt de hele berg van jou.

Redster G8 Rvsk C + X 12 Gw Re

Atomic Redster G8 Rvsk C + X 12 Gw Re

Een ski ontworpen voor gebruikers met gemiddelde ervaring, die graag de adrenaline van snelheid in alle veiligheid willen ervaren. Zijn beste prestaties komen naar voren op de middellange en korte afstanden, waar hij blijk geeft van vloeiendheid en plezier bij het rijden tussen de verschillende bogen. De grip in de bochten is constant en zorgt voor eenvoud en stabiliteit.

 
Icona di Verificata con community

 

Redster S8 Rvsk C + X 12 Gw Re

Atomic Redster S8 Rvsk C + X 12 Gw Re

Slalomskiërs willen maar één ding: een korte bocht tot de dijen sluiten. De Atomic Redster S8 Revoshock Carbon ski's voldoen aan jouw wensen.

 

Redster Q9 Rvsk S + X 12 Gw Bl

Atomic Redster Q9 Rvsk S + X 12 Gw Bl

Wanneer vertrouwen, precisie en snelheid uw constante behoeften zijn, is de Redster Q9 Revoshock S van Atomic voor u ontworpen. De ski combineert eersteklas constructiekenmerken met World Cup-technologie om de ultieme ski te creëren voor de hele dag skiën op de piste. De Revoshock S houdt de ski stabiel, buigt trillingen af ​​en verhoogt de stuwkracht bij het verlaten van bochten. De Redster Q9 Revoshock S is ontworpen voor ervaren en gevorderde skiërs die niet geïnteresseerd zijn in beperkingen en is voorzien van Multi Radius Sidecut. Elke bocht is krachtig en pittig, of het nu gaat om GS-bogen op een vers geprepareerde baan, of om snelle en variabele slalombochten. De Q9 biedt ongeëvenaarde handling bij elke snelheid, de hele dag.

 

 

Redster G9 Rvsk S + X 12 Gw Re

Atomic Redster G9 Rvsk S + X 12 Gw Re

De Redster S9 Revoshock S van Atomic is gemaakt voor skiërs die zich op hun gemak voelen bij het skiën tussen poorten of het graven van loopgraven op hun favoriete parcours. Het is een slalomski die snel wil gaan. Met de Revoshock-technologie van Atomic duwt de Redster S9 Revoshock S je uit elke bocht en verslindt ijzige ochtendruns, waardoor je stabiel en krachtig kunt skiën.

 

Redster S9 Rvsk S + X 12 Gw Re

Atomic Redster S9 Rvsk S + X 12 Gw Re

De Redster S9 Revoshock S van Atomic is gemaakt voor skiërs die zich op hun gemak voelen bij het skiën tussen poorten of het graven van loopgraven op hun favoriete parcours. Het is een slalomski die snel wil gaan. Met de Revoshock-technologie van Atomic duwt de Redster S9 Revoshock S je uit elke bocht en verslindt ijzige ochtendruns, waardoor je stabiel en krachtig kunt skiën.

 

Redster X9S Rvsk S + X 12 Gw

Atomic Redster X9S Rvsk S + X 12 Gw

Wereldbekertechnologie voor skiërs die de snelheid en veelzijdigheid van Atomic's multiradiale sidecut willen ervaren.

De Redster X9RS Revoshock S is klaar voor pittige bochten of grote, mooie bochten.

 

Hero Elite ST Ti Konect

Rossignol Hero Elite ST Ti Konect

Ontworpen voor technische skiërs die graag uitdagende hellingen aangaan met snelle, responsieve bochten. Het KONECT-systeem biedt een directe verbinding tussen de ski en de binding, waardoor een optimale krachtoverbrenging en een onmiddellijke reactie op elke beweging worden gegarandeerd.

 

Hero Elite LT Ti Konect

Rossignol Hero Elite LT Ti Konect

De Hero Elite Lt Ti is gemaakt voor raceliefhebbers en is een op reuzen geïnspireerde raceski met vol gas, speciaal voor technische skiërs op de piste.

 

 

Boek je ski’s en snowboard voor in Canazei online

bij Peak Sport Adventure. Dat biedt veel voordelen!

 

  • 10% korting - Boek online profiteer van de korting, kies je favoriete ski’s of snowboard van huis uit en als je naar de skiverhuur gaat, staat alles al klaar!
  • Boek de skiuitrusting online en nadat je hebt geskied kun je het gehuurde of eigen materiaal gerust achterlaten in onze skiberging. Elke locker is voorzien van een skischoendroger
  • Boek je ski’s online Bij je aankomst staan ze dan al klaar en kun je meteen met de zeer dichtbij liggende gondelbaan direct naar het skigebied van de Sella Ronda

 

Als je de ski’s al hebt geboekt en je wilt bij je aankomst in Canazei van uitrusting wisselen, is dat geen probleem: het personeel staat ter beschikking om de uitrusting te vinden waar je voorkeur naar uitgaat.

 

Huur online!

 

Laat je zo goed mogelijk helpen!

 

Raadpleeg de onderstaande tabel. Je vindt er de openingstijden waarin het minder druk is in onze winkel en we je met de grootst mogelijke aandacht en snel, zonder dat je lang hoeft te wachten, kunnen helpen, zodat je meer tijd zult hebben voor je vakantie! De skiverhuur is dagelijks van 8.00 u tot 19.00 u doorlopend geopend en op verzoek ook langer of eerder.

We wachten op je bij skiverhuur Peak Sport Adventure in Canazei.

 
Legenda: geen wachttijden korte wachttijden langere wachttijden
maandag
8-9
9-10
10-19
dinsdag-donderdag
8-19
Vrijdag
8-12
12-16
16-17
17-18
18-19
Zaterdag
8-9
9-11
11-15
15-16
16-18
18-21
Zondag
8-9
9-10.30
10.30-14
14-16
16-17.30
17.30-18.30
18.30-21.00

Ski’s voor volwassenen

Exclusieve ski’s

 

midden -hoog niveau

Het model voor skiërs van middelhoog en hoog niveau heet "Mirage M1 titanal" en is een ski die erg eenvoudig te besturen is.  Hij is door een Italiaans ambachtelijk bedrijf met materialen van de hoogste kwaliteit handgemaakt voor Peak Sport Adventure, op basis van de verzoeken van onze klanten.  Hij is bedoeld voor wie exclusief wil zijn en iets nieuws en verrassends wil uitproberen

 

Stöckli ski’s

midden -hoog niveau
Ambachtelijk in Zwitserland gemaakte ski. Voor de skiër die kwaliteit wil zonder zich al te veel in te spannen.

Platinum

hoog niveau
Ben je een goede skiër? Kies dan deze categorie en je zult zien dat je vakantie een succes zal zijn. Stevige structuur, de hele dag lang een snelle en nauwkeurige ski

Vip

hoog niveau
Nauwkeurig en stabiel. Dankzij de houten kern, de titanium kanten en rocker-structuur kun je vele uren en zonder moe te worden sneller skiën.

Intermediate

middenniveau
Op niet al te moeilijke pistes kun je hiermee sneller skiën zonder al te veel inspanning! Rocker-technologie om gemakkelijk en veilig bochten te maken.

Basic

beginners
De ski die geschikt is voor de beginner die deze fantastische sport nog moet ontdekken. Gemakkelijk en licht materiaal geschikt voor de lagere snelheden.

All Mountain – Freeride

hoog niveau
Tegenwoordig wordt er steeds meer verwacht van de All-Mountain ski ... Er wordt verwacht dat je ermee op niet-geprepareerde pistes kunt carven, maar ook op de skipiste en offpiste in de zachte sneeuw uitblinkt.

Park & Pipe

middelhoog -hoog niveau
Park & Pipe altijd in ontwikkeling. Of er nu hobbels zijn of dat je gewoonweg wilt springen, dit zijn de ski’s voor jou

Kinderski’s

Vip Junior

middelhoog -hoog niveauSportieve kinderen met ervaring? Een krachtige ski voor de jongere die de tegenstanders wil verslaan. Power Woodcore kern en titanium inzetstukken. De grip van de kanten is betrouwbaar. Hij is nauwkeurig, krachtig en snel, voor de kampioenen van morgen.

Junior

Beginneling

De ideale ski voor ambitieuze jongeren zonder angst; vermaak verzekerd!

Baby

beginneling
Eenvoudig en licht zijn de eigenschappen van de ski die geschikt is voor onze kleine om te leren skiën.

Snowboarden

Vip Snowboard

middelhoog -hoog niveau
Voor een middelhoog -hoog niveau. Dit seizoen 2016/2017 komt de snowboard “Team” met een nieuwe, echte standaardbrug, waarmee langzamere pop ollies gemaakt kunnen worden met behoud van een speelse en toch gevoelige flexie. "Team" zal ons neusje van de zalm zijn!

Intermediate Snowboard

beginneling
Voor wie het zonder stress nog moet leren is de snowboard "Prime" eenvoudig in het gebruik en voor een lage snelheid. Hij zorgt de hele dag voor plezier met je vrienden. Bereid je erop voor om door de grondbeginselen te springen en binnen de kortst mogelijke tijd met de eerste “tricks” te beginnen!

Baby Jogger


At Peak Sport Adventure you also find Baby Jogger stroller rental


Practical for parents, comfortable for children.  We have chosen the leading brand "Baby Jogger" to offer you and your children the highest quality and experience of great comfort walking through the streets of Canazei or trips in the nature of the valley.
Passeggini a Noleggio Baby Jogger a Canazei